Anayurt İkinci El Eşya

Kayseri'nin en kalabalık ilçesi olan Talas Kayseri'nin meydanına epey yakındır. Bulunduğu konum; kafeler, üniversite ve askeriyenin burada olması sebebiyle büyük önem taşımaktadır. Nüfusun hatırı sayılır kısmını askerler ve öğrenciler oluşturmakta ve genç insan popülasyonu sürekli olarak artmaktadır. Başka şehirlerden gelen asker ve öğrencilerin sık sık taşınması nedeniyle, ev eşyası alım ve satımı oldukça fazla olmaktadır. Bizler de bu noktada devreye girmekte ve sizlere yardımcı olmaktayız.

Alıcı ve satıcı arasında bir köprü olarak bizim amacımız satıcıdan ürünleri alıp, tertemiz ve çalışır durumda alıcıya ulaştırmaktır. Ürünleri teslim alırken kalite ve hasar durumlarını dikkate alıyor, alıcıya ayıplı mal satmaktan kesin suretle kaçınıyoruz. Basiretli iş adamı gibi davranarak, yasal olarak sizleri mağdur etmeyecek şekilde hizmet sunuyoruz.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana, birçok müşteri kazandık. Güler yüzlü ve sıcak karşılamamız; çok çeşitli, kaliteli ve temiz ürünlerimiz devamlı müşterilerimizin olmasını sağladı. Elimizdeki ürünler sürekli yenilenmekte olup, mevcut stok durumumuz sürekli değişmektedir.

Çok kısa sürede tüm ev ihtiyaçlarınızı bulabileceğinizi sizlere garanti ederiz. Küçük ev aletlerinden, beyaz eşyalara, koltuk takımından, baza ve yataklara kadar aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınızı Umut Spot’ ta bulabilirsiniz. Farklı marka ve modellerde ürünlerimizi görmeniz için sizleri bekliyoruz. Siz de Talas Anayurt’ta evinizi kurmadan önce bizi arayarak ikinci el ve temiz eşyalarla evinizi dizebilirsiniz.

Anayurtta yaşayan öğrenci kardeşlerimiz için her zaman en hızlı çözüm noktası olduk. Eşyaları değerinde alıp değerinde satmak herkesin kesesine katkı sağlamakta. Anayurt ikinci el eşya alım ve satımda Umut Spotu'u yani bizi tercih etmekte.