Belsin İkinci El Eşya

Belsin Kayseri’nin Ankara yolu çıkışında kurulmuştur. Kurulmadan önce tam anlamıyla çöl gibi bir araziden oluşan alan şuan Kayseri’nin nüfus yoğunluğu bakımından yoğun olan bölgelerindendir. Belsin kooperatifi kurulup, vatandaşlar yerleştikten sonra birçok yeni toplu konut projeleri yapılmış ve halende yapılmaktadır. Yaklaşık 100.000 olan nüfusu giderek artmaktadır. Bunun sebepleri arasında Organize sanayinin hemen yanı başında olması sayılabilir. Kadir Has Stadyumuna yakın, Yeni Terminal’in hemen kıyısındadır ve raylı sistemin başlangıç noktasıdır.

Belsin’ in Kayseri’nin en büyük mahallelerinden biri olması huzurlu bir semt olması ve organizeye yakın olması nedeniyle nüfus bir hayli artmış durumda bu nedenle ikinci el eşya alım ve satıma ilgi bir hayli yüksek durumda. Her gün düzenli olarak (Belsin - Şeker - 19 Mayıs - 30 Ağustos - Tınaztepe - Keykubat - Anafartalar - Selimiye - Sakarya - Esentepe ) bölgelerine sürekli olarak hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

İkinci el buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, yatak odası takımları, gardırop, sehpa, masa, sandalye, maxi takımları, kanepe, koltuk takımları, baza, yatak ve aklınıza gelecek her türlü ev eşyaları ve ofis eşyalarının temininde bize ulaşabilirsiniz. Belsin bölgesinde düzenli olarak alışveriş yaptığımız birçok müşterilerimiz mevcuttur. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Umut Spot olarak sizleri her zaman mağazamıza bekleriz.