İldem İkinci El Eşya

İldem'e yeni yapılan tramvay ve TOKİ projeleri Kayseri’nin yoğun olan Talas nüfusunu bu bölgelere kaydırmaya başladı. İkinci el eşya alım satımı da buna paralel olarak arttı. Yeni yeni bu bölgenin canlanmaya başladığını görüyor ve İldem’deki vatandaşlarımızı da Umut Spot’ a bekliyoruz.

Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız için de bir telefon uzağınızdayız. Bizleri aradığınız zaman, aynı gün eşyalarınızın durumunu görüşmek için belirttiğiniz adreste olacağız. İldem, Gesi ve TOKİ taraflarına düzenli olarak gitmekteyiz.

Ev eşyalarının yanı sıra ofis eşyalarının da alım satımını gerçekleştiriyoruz. Ofis masaları, sandalyeleri, sehpalar veya müşterileriniz için rahat koltuklar; tüm bunları mağazamızda bulabilirsiniz. Sıfır ofis eşyaları oldukça maliyetli olurken, farklı modellerde ve farklı renklerdeki ofis ihtiyaçlarınızı daha az maliyetle Umut Spot’ tan karşılayın.

İkinci el buzdolabı, bulaşık makinası, fırın, ocak, çamaşır makinası, ütü, halı, perde, baza, yatak, masa, sandalye, yatak, sehpa ve her türlü ev eşyası için bize ulaşabilirsiniz. İldem bölgesinde düzenli olarak alışveriş yaptığımız birçok müşterimiz mevcut ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

İldem'de ikinci el eşya alım ve satımı her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Eşya durumuna göre anlık olarak kamyon veya kamyonet ile eşyalarınızı alabiliriz.

İkinci El Eşya Alımında Güvenilir Hizmetler

Her zaman en iyi durumda olan eşyalar ile gerçekleştirilen ikinci el eşya alım hizmetlerimizde güvenilir işlere imza atmaktayız. Evinizde fazlalık olan kullanmadığınız eşyaları bizim aracılığımız ile kolaylıkla elden çıkarabilirsiniz.

Uzman bir ekip ile gerçekleştirdiğimiz ikinci el eşya alım hizmetlerimizde eski eşyalarınızı tam değerinde sizlerden alıyoruz. Satışını yapmak istediğiniz eşyalarınızı belirledikten sonra fotoğrafını bize göndererek fiyat teklifi hazırlamamızı talep edebilirsiniz. Fiyatı onaylamanız halinde ekibimiz adresinize kadar gelerek eşyaları sizden teslim almaktadır.

Satışını gerçekleştireceğiniz eşyaların temiz ve kullanılır durumda olması en önemli husustur. Bunun dışında her türden eşya için alım satım işlemini kusursuz olarak sizler için yapmaktayız. İldem ikinci el eşya alımında ödemeleri hemen nakit olarak yerine getiriyoruz.

ildem ikinci el gardrop
ildem ikinci el beyaz eşya
ildem ikinci el çamaşır makinası
ildem ikinci el fırın
ildem ikinci el koltuk takımı
ildem ikinci el elektronik eşya
ildem ikinci el oturma grubu
ildem ikinci el köşe takımı

İldem İkinci El Eşya Alımı

İldem Kayseri merkezine çok yakın bir konumda olmasa da biz müşterilerimizin isteği üzerine eşya alımına gitmekteyiz. Bizi arayarak veya whatsapptan eşyalarınızı bildirebilirsiniz. Eşya fotoğraflarını gönderebilirsiniz.