İldem İkinci El Eşya

İldem'e yeni yapılan tramvay ve TOKİ projeleri Kayseri’nin yoğun olan Talas nüfusunu bu bölgelere kaydırmaya başladı. İkinci el eşya alım satımı da buna paralel olarak arttı. Yeni yeni bu bölgenin canlanmaya başladığını görüyor ve İldem’deki vatandaşlarımızı da Umut Spot’ a bekliyoruz.

Elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız için de bir telefon uzağınızdayız. Bizleri aradığınız zaman, aynı gün eşyalarınızın durumunu görüşmek için belirttiğiniz adreste olacağız. İldem, Gesi ve TOKİ taraflarına düzenli olarak gitmekteyiz.

Ev eşyalarının yanı sıra ofis eşyalarının da alım satımını gerçekleştiriyoruz. Ofis masaları, sandalyeleri, sehpalar veya müşterileriniz için rahat koltuklar; tüm bunları mağazamızda bulabilirsiniz. Sıfır ofis eşyaları oldukça maliyetli olurken, farklı modellerde ve farklı renklerdeki ofis ihtiyaçlarınızı daha az maliyetle Umut Spot’ tan karşılayın.

İkinci el buzdolabı, bulaşık makinası, fırın, ocak, çamaşır makinası, ütü, halı, perde, baza, yatak, masa, sandalye, yatak, sehpa ve her türlü ev eşyası için bize ulaşabilirsiniz. İldem bölgesinde düzenli olarak alışveriş yaptığımız birçok müşterimiz mevcut ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

İldem'de ikinci el eşya alım ve satımı her hafta düzenli olarak yapılmaktadır. Eşya durumuna göre anlık olarak kamyon veya kamyonet ile eşyalarınızı alabiliriz.