Talas İkinci El Eşya

Kayseri İç Anadolu'nun en büyük illerinden biri olmasının yanı sıra, özel ve devlet olmak üzere dört adet üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Devlet üniversitesi ve yurtların bulunduğu Talas bölgesi ise Kayseri'nin genç ve enerjik nüfusunun yoğun olduğu, tabiri caizse Kayseri'nin kalbinin attığı yerdir.

Yurt bulamayan veya daha rahat yaşamak isteyen gençlerimizin; ikamet etmek için tercih ettiği Talas bölgemizde, çok büyük bir öğrenci sirkülasyonu yaşanmaktadır. Mezun öğrencilerimizin eşyalarını elden çıkarmak istediği ve yeni gelen öğrencilerimizin ucuz maliyetle ihtiyaçlarını karşılamak istediği Talas'ta Umut Spot olarak bizler sizlere yardımcı olmaktayız. İkinci el eşya alım satımının bu denli hareketli olduğu Kayseri'de, özellikle okulların dönem başlarında ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde temin etmenize yardımcı oluyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, televizyon, elektrik süpürgesi, koltuk takımları ve bir evin ihtiyacı olan daha birçok eşyayı bizden güvenle temin edebilirsiniz.

Talas'ta öğrencilerin yanı sıra asker ve memur nüfus da bir hayli yoğun bulunmaktadır. Askerlerimizin, öğrencilerimizin, devlet çalışanlarımızın kısacası Kayseri'ye yolu düşmüş kısa süre ikamet etmek durumunda olan herkesin; ev eşyalarını alıp satarak uygun bir bütçeyle ev dizmelerine olanak sağlıyoruz. Öğrencilerin yoğunlukta olmasının yanı sıra buna paralel olarak birçok kafe de bulunan Talas’ta kafe ve ofisleriniz için de uygun ürünlerimiz bulunmaktadır. Kalitemize ve ürün çeşidimize güveniyor, sizleri de Umut Spot’a bekliyoruz.

Talas ikinci el eşya alım ve satımı. Talas'ın her mahallesinde hizmet vermekteyiz.

İkinci El Eşya Alım

İkinci el eşya alım satımı son yıllarda çok fazla artmıştır. Umut Spot olarak 2000 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Hizmetimizi İstanbul il sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Firmamız kullanımı zorlaştıran ya da ihtiyacınız olmayan eşyaların alımı için bulunmaktadır.

Talas ikinci el eşya sektöründe yüksek hizmet standartları gereğince müşteri odaklı hizmetimizi sağlamaktayız. Satımını yapmak istediğiniz eşyaları bizzat adresinizden teslim alıyoruz. Ayıca teslimat için herhangi bir ücret de kesinlikle talep etmiyoruz. Aldığımız eşyaların çeşidi de oldukça fazla sayıdadır.

Elektronikten beyaz eşyaya ev aletlerinden mobilyaya pek çok eşya almaktayız. Alım yaparken müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması adına fiyatları şekillendiriyoruz. Fiyatları mümkün olduğunca müşteri isteğine göre şekillendiriyor, onları mutlu etmek için çabalıyoruz.

talas ikinci el gardrop
talas ikinci el koltuk takımı
talas ikinci el yatak odası
talas ikinci el buzdolabı
talas ikinci el çamaşır makinası
talas ikinci el televizyon
talas ikinci el çamaşır makinesi
talas ikinci el oturma grubu

Öğrencilere Avantajlı Fiyatları

Talas genel itibari ile öğrenci kardeşlerimizin ikamet ettiği bir bölge. Biz Umut Spot olarak öğrencilerden ikinci el eşya alırken ve satarken kendinlerine her zaman avantajlı fiyatlar veriyoruz. Eşyaları ederinde alıyoruz ve yeni ev kurmak isteyen öğrencilere de uygun fiyat ile eşyalarını temin ediyoruz.