Talas İkinci El Eşya

Kayseri İç Anadolu'nun en büyük illerinden biri olmasının yanı sıra, özel ve devlet olmak üzere dört adet üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Devlet üniversitesi ve yurtların bulunduğu Talas bölgesi ise Kayseri'nin genç ve enerjik nüfusunun yoğun olduğu, tabiri caizse Kayseri'nin kalbinin attığı yerdir.

Yurt bulamayan veya daha rahat yaşamak isteyen gençlerimizin; ikamet etmek için tercih ettiği Talas bölgemizde, çok büyük bir öğrenci sirkülasyonu yaşanmaktadır. Mezun öğrencilerimizin eşyalarını elden çıkarmak istediği ve yeni gelen öğrencilerimizin ucuz maliyetle ihtiyaçlarını karşılamak istediği Talas'ta Umut Spot olarak bizler sizlere yardımcı olmaktayız. İkinci el eşya alım satımının bu denli hareketli olduğu Kayseri'de, özellikle okulların dönem başlarında ihtiyaçlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde temin etmenize yardımcı oluyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, televizyon, elektrik süpürgesi, koltuk takımları ve bir evin ihtiyacı olan daha birçok eşyayı bizden güvenle temin edebilirsiniz.

Talas'ta öğrencilerin yanı sıra asker ve memur nüfus da bir hayli yoğun bulunmaktadır. Askerlerimizin, öğrencilerimizin, devlet çalışanlarımızın kısacası Kayseri'ye yolu düşmüş kısa süre ikamet etmek durumunda olan herkesin; ev eşyalarını alıp satarak uygun bir bütçeyle ev dizmelerine olanak sağlıyoruz. Öğrencilerin yoğunlukta olmasının yanı sıra buna paralel olarak birçok kafe de bulunan Talas’ta kafe ve ofisleriniz için de uygun ürünlerimiz bulunmaktadır. Kalitemize ve ürün çeşidimize güveniyor, sizleri de Umut Spot’a bekliyoruz.

Talas ikinci el eşya alım ve satımı. Talas'ın her mahallesinde hizmet vermekteyiz.