Toki İkinci El Eşya

İldem ve Talas Toki yani Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın tamamladığı projelere uygun eşylarımız mevcuttur. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere uygun her türlü ikinci el ve spot eşyaları mağazamızda bulabilirsiniz.
Talas Toki bölgesinde öğrenci kardeşlerimiz ile sürekli alışveriş halindeyiz. Elinizde bulunan ikinci el eşyaların görsellerini bize whatsapptan gönderebilirsiniz. İldem Bölgesi'de aynı şekilde ikinci el eşyanızı satmak için meydana gelemnize veya bizim gelmemize gerek kalmadan whatsapp aracılığı ile hızlı bir şekilde ortalama fiyat alabilirsiniz.
Kayseri’de her geçen gün TOKİ konutları daha kullanışlı hale geliyor. Otobüs sefer sıklıkları artıyor ve yeni tramvay projesi TOKİ konutlarını da içeriyor. TOKİ’nin değeri arttıkça bizde Umut Spot olarak her hafta düzenli olarak ikinci el eşya alımı yapmak için servise çıkmaktayız.

İkinci El Eşya İhtiyaçlarına Güvenli Çözümler

Firmamız Umut Spot Toki ikinci el eşya konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Her türlü ikinci el eşya, uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmuştur. Firmamızın satışını sağladığı ürünler, sağlam, dayanıklı ve yeni görünümlü eşyalardır. Bu eşyalar, uzun süreli kullanım amacıyla sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

İkinci El Eşya Alımı Ve Satışı

Firmamız tarafından satışı sağlanan eşyalar hem eşya almak hem de eşya satmak isteyenlere yöneliktir. Elinizde kullanmadığınız ve paraya dönüştürmek istediğiniz eşyalarınız varsa, bunları değerlendirebilirsiniz.

Deneyimli ekibimiz, eşyalarınızı fotoğrafları üzerinden değerlendirmeye almaktadır. Satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını bize ulaştırabilirsiniz. Eşyalar gerçek değerleri üzerinden sizden alınır. Ve bu eşyalara ihtiyaç duyan kimselere satılır.  Eşya almak ve satmak için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.