Yıldırım Beyazıt İkinci El Eşya

KAYSERİ İKİNCİ EL EŞYA alım ve satimina ilgi bir hayli yüksek durumdadir. Ilgisi yüksek semtlerden biride Yıldırım Beyazıt dir. Bizde ADEM SPOT olarak siz değerli musterilerimize daha iyi ve kaliteli bir hizmet verebilmek için ildemde (İldem - ildem gesi - ildem Beyazşehir - ildem toki ) belsinde ( Belsin - Tınaztepe - Sakarya - Keykubat - Şeker - Belsin 30 ağustos - Belsin 19 Mayıs ) kayserinin diğer bölgelerinde (Yıldırım Beyazıt - Esentepe - Esenyurt - Yeni mahalle - Beyazşehir - Erciyesevler - Mevlana - Sümer - Fevzi Çakmak - Gültepe - Gökkent - Alpaslan - Kılıçaslan - Köşk ) bölgelerine ve ayrıca ( Talas Anayurt - Talas Bahçelievler - Talas Mevlana - Talas Toki - Talas Yenidoğan ) bölgelerine günlük servis araci yolluyarak siz değerli musterilerimizin ikinci el ev esyalarini evlerinizden değerinde alıyoruz.

İkinci el buzdolabı, bulaşık makinası, fırın, ocak, çamaşır makinası, kanepe ,koltuk takımı , yatak odasi takimi , halı, perde, baza, yatak, masa, sandalye, yatak, sehpa ve her türlü ev eşyası için bize ulaşabilirsiniz.

Yıldırım Beyazıt Talas ile Kayseri merkezi birbirine bağlana kilit bir bölgedir. Bölgenin ikinci el eşya ihtiyacını Adem Spot olarak karşılamaktayız.